Aktuális nyitott pozíciók

NYOMDAIPARI GÉPMESTER

A Marzek Kner Packaging Kft. a Marzek Group tagja, amely több mint 700 alkalmazottat foglalkoztat három országban (Ausztria, Magyarország, Ukrajna). A fő termelési profilt a nagy tömegű papíralapú csomagolóanyag-gyártása jelenti, mellyel a gyógyszer- és élelmiszerellátási lánc fenntartásában vállalunk kiemelkedő szerepet.

Biztos munkahelyünk csapatába keresünk
munkatársat

Főbb feladatok:

  • a gép beállítása a követelményekben és a munkatáskán előírt paramétereknek megfelelően
  • a beállított gépen az előírt példányszámoknak megfelelő mennyiségű termék kigyártása
  • nyomtatás minőségének folyamatos ellenőrzése
  • munkavégzéshez kapcsolódó adminisztráció
  • másodgépmester munkájának irányítása

Amit kérünk:

  • szakirányú végzettség
  • pontos, önálló munkavégzés
  • többműszakos munkarend vállalása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • együttműködési készség

Amit ajánlunk:

  • azonnali kezdési lehetőség
  • stabil, nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség válság esetén is
  • kulturált munkakörülmények
  • versenyképes juttatás

Jelentkezését önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségeken várjuk:

e-mail: karrier(at)kner.hu
internetes feltöltés: www.karrier.kner.hu oldalon
személyesen: Marzek Kner Packaging Kft. recepciója, minden nap 8-18 óra között
                       Békéscsaba, Baross u. 9-21.
telefon: +36 66 525 740